niedziela, 19 stycznia 2014

Hipnotycznie i magnetycznie - KONKURS z Magnetic Lash

Po moim wpisie z recenzją maskary Magnetic Lash zauważyłam, że cudeńko to robi na Was tak samo wielkie wrażenie jak na mnie, a że nie należy do najtańszych, chciałabym Wam również umożliwić zapoznanie się z "magnetyczną magią" :) Dlatego dziś, wspólnie z marką Magnetic Lash, zorganizowałam dla Was konkurs, w którym aż dwie z Was mogą zdobyć swój zestaw maskary! Zainteresowane? :)
   

Co należy zrobić, by wziąć udział w konkursie?
- być publicznym obserwatorem bloga poprzez GFC, Bloglovin albo Facebooka
- polubić profil Magnetic Lash na Facebooku - KLIK
- stworzyć hipnotyczny makijaż oka :) Nie ma tematu czy jakichkolwiek ograniczeń - po prostu zahipnotyzujcie nas spojrzeniem :) Tym razem nie musicie maziać całej twarzy i bać się pokazania swojego oblicza - zdjęcie samego oka w zupełności wystarczy! :)

Regulamin:
1. Konkurs jest organizowany przez autorkę bloga "Orlica o wszystkim i o niczym" wraz z dystrybutorem Magnetic Lash - domspa.eu. Realizowany jest na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
2. Sponsorem nagród jest marka Magnetic Lash. Nagrody stanowią 2 zestawy produktów Magnetic Lash.
Nagroda nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
3. Uczestnicy mają za zadanie śledzić bloga i polubić profil produktu na portalu Facebook oraz wysłać swoje zgłoszenie na maila polishpolishaholic@gmail.com - zgłoszenie musi zawierać:
- tytuł maila: Konkurs Magnetic Lash - *tu Twój nick*
- załączone zdjęcie makijażu oka (max. 800px, najlepiej poziome, w odpowiedniej jakości) oraz zdjęcie z karteczką z napisem "Konkurs Magnetic Lash" na tle makijażu - zbyt łatwo byłoby znaleźć w internecie odpowiednie zdjęcie i zgłosić jako swoje ;)
- informację, pod jakim nickiem bądź imieniem i nazwiskiem śledzisz mojego bloga i profil Magnetic Lash na FB.
4. Wysyłając swoje zgłoszenie, autor tym samym przyjmuje warunki Regulaminu i wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr.133 poz. 883) oraz na publikację swojej pracy na blogu "Orlica o wszystkim i o niczym" po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.
5. Każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zgłoszenie.
6. Ostateczny termin wysyłania prac upływa z dniem 2 lutego 2014 r., o północy.
7. Spośród wszystkich wysłanych zgłoszeń zostaną wyłonione 2 zwycięskie osoby - jedną wybierze autorka bloga, a drugą przedstawiciel marki Magnetic Lash.
8. Wyniki zostaną ogłoszone do 9 lutego 2014 r. za pośrednictwem bloga, a nagroda zostanie wysłana pocztą za pośrednictwem marki Magnetic Lash. Na dane adresowe do wysyłki nagród czekamy 7 dni od zakończenia konkursu.
9. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, musisz mieć zgodę rodzica lub opiekuna na udział w konkursie.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz.U. 2009 nr 201 poz. 1540 z późn. zm.).
11. Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia konkursu i obowiązuje do czasu jego zakończenia.
Powodzenia! Nie mogę się doczekać Waszych prac :)
 Jeśli nie do końca wiecie, czym jest Magnetic Lash - zapraszam do mojej recenzji >KLIK< oraz na stronę MagneticLash.pl :)

16 komentarzy:

 1. fajny pomysł! może spróbuję :) mam tylko pytanie, jak wyobrażasz sobie umieszczenie na zdjęciu makijażu samego oka (bez pokazania twarzy) i do tego karteczki? :>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego w załączniku mogą być dwa zdjęcia - jedno samo oko, a drugie z karteczką na tle oka ;) Jak ktoś wyjątkowo bardzo nie chce pokazywać twarzy nawet do mojego wglądu w celu weryfikacji to może całą twarz (poza okiem :P) zasłonić kartką :P

   Usuń
  2. To czekam na zgłoszenie :D

   Usuń
 2. szkoda, że nie mam czasu na takie zabawy, bo kusi taki zestaw

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Makijaż na jednym oku to góra pół godziny roboty ;)

   Usuń
  2. niestety to i tak za dużo ;) inżynierka wygrywa nawet z takim cackiem

   Usuń
  3. Mam nadzieję, że jednak znajdziesz chwilę, choćby żeby się odstresować ;)

   Usuń
 3. Powodzenia życzę biorącym udział :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A czy może to być kolaż np 4 małych zdjęć samego oka?? Bo na jednym ciężko jest uchwycić calość :P

  OdpowiedzUsuń

Z góry dziękuję za wszelkie Wasze komentarze :)
Zawsze wszystkie czytam i staram się na nie odpowiedzieć, bo Wasza opinia jest dla mnie naprawdę ważna.
Proszę jednak o darowanie sobie komentarzy typu "Obserwuje i liczę na to samo" albo "Super, zapraszam do mnie" - takie "spamy" będę usuwać.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...